ساخت اکانت

*

*

*

*

*

*

رمز عبور خود را فراموش کرده اید ؟

*

درباره پاکت پلاست

 

پاکت پلاست همانطور که از نام آن هم میتوان فهمید ، یک پاکت یا فولدر غیر کاغذی است که از آن جهت نگهداری مدارک استفاده می شود.

امتیاز این نوع محصول در مقایسه با محصولات مشابه نظیر پاکت های مقوایی و یا پلاستیکی ، متریال استفاده شده در این نوع پاکت ها می باشد که در واقع نوعی کاغذ پلیمری با محاسن فراوان است .
خواص کاغذ را دارد اما معایب آن را ندارد یعنی میتوان همانند کاغذ بر روی آن بصورت تمام رنگی (چهار رنگ) چاپ نمود اما برخلاف کاغذ ضد آب بوده ، خیس نشده ، نمی پوسد و بدلیل ساختار پلیمری از استحکام ، مقاومت در برابر کشش و استهلاک و طول عمر بالایی برخوردار است.

همچنین در مقایسه با پوشه های پلاستیکی موجود در بازار مانند پوشه های پاپکویی که فقط میتوان بر روی آن از چاپ طلاکوب یا سیلک آنهم بصورت تک رنگ استفاده نمود ، بر روی پاکت پلاست می توان از چاپ چهار رنگ با کیفیت بسیار بالا و بدون محدودیت در رنگ و طرح بهره برد.

قابلیت دوخت التراسونیک در لبه های پاکت ، نصب دکمه ، چاپ اختصاصی ، قالب اختصاصی و عدم نیاز به روکش های محافظتی نظیر سلوفان و یووی از دیگر خصوصیات پاکت پلاست می باشد.

از متریال استفاده شده ، علاوه بر تولید پاکت جهت مصارف اداری و تبلیغاتی ، میتوان برای انواع بسته بندیها ، ساک خرید تبلیغاتی(SHOPPING BAG) ، چاپ نقشه ، و هر نوع مدرکی که نیاز به طول عمر بالا داشته باشد استفاده نمود.

قابل بذکر می باشد این محصول قابلیت بازیافت را داشته و با انتخاب آن بجای محصولات کاغذی مسلماً در دراز مدت سهمی اثر گذار در جلوگیری از قطع درختان و حفظ محیط زیست ایفا خواهیم نمود .

لطفاً با  مشاهده تمامی نمونه های تولید شده ما را از راهنمایی خود بهره مند فرمایید.

09131267749

 

 

افتخارات
ادامه مطلب

افتخارات

	نمونه قالب ها
ادامه مطلب

نمونه قالب ها

لیست قیمت
ادامه مطلب

لیست قیمت

TOP